EMS Dance Club

System wspierający tancerzy!

Dance

EMS Dance Club

Pierwszy na świecie system wspierający tancerzy i ich rozwój fizyczny.

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, że trening taneczny może być połączony z treningiem personalnym, w trakcie którego budujesz, wzmacniasz i pracujesz nad koordynacją poszczególnych partii Twojego ciała.

A czy wiesz o tym, że dzięki najnowszej technologii zrobisz to aż 4 razy szybciej i o wiele bardziej skutecznie?

Każdy tancerz jest świadom tego jak wiele wysiłku trzeba włożyć w pracę nad stabilizacją, dynamiką, koordynacją czy izolacją. Nie lada wysiłkiem jest również uzyskanie efektywnej pracy poszczególnych partii mięśniowych, a w szczególności mięśni głębokich, które pracują na nasz optymalny i wyjątkowy ruch.

Najnowszy program treningowy pozwoli Ci rozwijać się o wiele szybciej, zbierając wszystkie elementy pracy tancerza w JEDNYM TRENINGU trwającym około 40 min.
Wydaje Ci się to niemożliwe?

EMS Dance Club

EMS jest technologią, która w wyjątkowo efektywny sposób wspiera i przyspiesza rozwój Twojego ciała. Jak to działa? Dzięki odpowiedniej stymulacji na określonych częstotliwościach wpływamy na pracę mięśni głębokich. Przy standardowym treningu dotarcie do mięśni głębokich jest bardzo trudnym i długotrwałym procesem.

Każdy tancerz w przeciągu wielu lat wypracowuje funkcjonalne i bezpieczne działanie swojego ciała jako narzędzia do wyrażania emocji poprzez ruch.

Przez nieprawidłową kompensację bardzo często doznajemy kontuzji, na treningach personalnych obciążane są stawy i w wielu przypadkach trening nie jest dostosowany do gatunku, w którym specjalizuje się tancerz.

EMS Dance Club jest jak paliwo dla Twojego Tańca. Tankując z nami wiesz, że dojedziesz do celu szybciej i bezpieczniej.

W treningu EMS obciążenie zewnętrzne zastąpione jest przez stymulację, która powoduje skurcz mięśni w podobny sposób, w jaki impuls zostaje wysłany przez nasz ośrodkowy układ nerwowy.

Każdy trening jest dostosowany do Ciebie, Tancerza, i do Twojej specyfiki ruchu, tak aby w możliwie najkrótszym czasie pojawił się progres, dzięki któremu osiągniesz najwyższy poziom pracy ciała. Ciało ma wspierać i odbierać impulsy z poziomu Twojej kreatywności, tak by choreografie, które tworzysz, szybko i bezboleśnie zyskały na jakości.

Specjalnie przygotowany program przygotowany przez Daniela Pancerza pozwoli Ci zauważyć efekty już po pierwszym treningu, a progres pracy nad Twoim stylem przyspieszy nawet kilkukrotnie.

Formularz kontaktowy

Jestem zainteresowany systemem EMS Dance Club