Jak otworzyć studio treningowe EMS? 

Własne studio treningowe EMS.

Jeśli chcesz otworzyć studio treningowe EMS wybierz odpowiedniego producenta sprzętu!
Który system EMS wybrać? Taki, który działa. Ważne aby sprzęt był bezawaryjny, stroje były wytrzymałe, a ewentualne uszkodzenia można szybko naprawić w serwisie producenta.

Firma w której zaopatrzysz się w system powinna być również Twoim partnerem w biznesie nie tylko sprzedawcą, który dostarcza produkt. 

Ile kosztuje EMS?
Koszt systemu w przybliżeniu to 80-100 tysięcy złotych netto w zależności od ilości konektorów i strojów. Wyposażenie sali treningowej nie wiąże się z dużym wydatkiem ponieważ do treningu EMS nie potrzebujemy wielu rzeczy. Wystarczy nam kilka par sztangielek, gumy oporowe, małe sztangi, piłki gimnastyczne czy TRX.

Studio treningowe – od czego zacząć?
Na początku powinniśmy się skupić na wysokiej jakości systemie EMS oraz kadrze trenerskiej. Oprócz wiedzy treningowej, trener powinien wykazywać się charyzmą, oraz pogodnym usposobieniem do klientów. Dobrze jeśli lubi porozmawiać choć podczas treningu EMS nie ma czasu na rozmowy ponieważ trwa tylko 20 minut. 

Jaki duży lokal dla studia treningowego?
Nie ma wyznaczonych standardów. W zależności od wielkości miejscowości, w której otwierasz swoje studio i przewidywanej liczby klientów musisz dostosować metraż. Małe studia zaczynają się już od 25m2, a duże mają ponad 100m2. Jest to trening indywidualny bądź w parach więc lokal nie musi być duży. Na początek wystarczy trochę miejsca do ćwiczeń, szatnia oraz prysznic. Średniej wielkości lokale, które są już wystarczające aby pomieścić wielu klientów to około 50m2.

Jak otworzyć studio treningowe EMS?

Znajdujesz lokal, który nie będzie wymagał wielkich nakładów finansowych w celu przystosowania go na cele sali treningowej. Dobrze jeśli będzie już prysznic ponieważ z tym najczęściej pojawia się problem i jest to jeden z większych kosztów remontowych.
Lokal w zależności od przewidywanej ilości klientów już od 25m2. Sprzęt EMS możesz zakupić kontaktując się z nami. Ważne aby na początku nie ponosić dużych kosztów i sprawić by studio od pierwszych dni działalności było rentowne. My Ci w tym pomożemy dzięki sprawdzonym metodom pozyskiwania klientów. Wiemy jak przyprowadzić klientów do Twojego studia.

Studio treningowe EMS.

Bezprzewodowy system

Łatwy w użyciu

Nadający się do prania

Innowacyjne suche elektrody

Easy Motion Skin Case Study

Trening EMS

Stymuluje ponad 90% mięśni Twojego ciała

Pozytywne efekty

Potwierdzone badaniami medycznymi

Łatwa obsługa

Załóż kostium EasyMotionSkin i zacznij trening

Trenuj bezprzewodowo

W dowolnym miejscu na całym świecie

Ponad 200 filmów

Z ćwiczeniami online prowadzone przez trenera

Waluta: