System komercyjny

System komercyjny

Zerwij więzy

EasyMotionSkin System komercyjny – system dla profesjonalistów, studiów i trenerów. Oferujemy połączenie innowacji, doświadczenia i najnowszych technologii.

Najbardziej zaawansowany system treningowy na świecie

System komercyjny

System komercyjny

Innowacyjna technologia EasyMotionSkin System komercyjny zapewnia tysiące nowych możliwości w każdej koncepcji treningowej.
 
Integracja EasyMotionSkin ze środowiskami fitness, studiami treningowymi, grupowymi sesjami treningowymi lub salonami spa i urody jest bardzo modna i oferuje atrakcyjne opcje biznesowe, które można łatwo włączyć do zakresu usług i/lub codziennego życia. Jest to wybór korzystny dla wszystkich, zarówno dla operatorów siłowni, trenerów personalnych, jak i fanów sportu.

Profesjonalna integracja

Siłownie EMS

Innowacyjna technologia EasyMotionSkin zapewnia tysiące nowych możliwości dla każdego studia EMS. Oferujemy Tobie i Twoim klientom bezprzewodowe systemy EasyMotionSkin oraz kamizelki dostosowane do szeregu potrzeb w zależności od lokalizacji i częstotliwości treningów.
 

Trenerzy Personalni

EasyMotionSkin to skupiające się na przyszłości, praktyczne narzędzie dla trenerów osobistych, ze względu na niemal nieskończone możliwości zastosowania – zarówno dla początkujących, jak i dla mistrzów świata. EasyMotionSkin oferuje elastyczność i swobodę trenowania w dowolnym miejscu i czasie.

System komercyjny dopasowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb.
Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Innowacyjne rozwiązania

Bezprzewodowy System

Aplikacja komercyjna

Usługi w chmurze

Wersja komercyjna

Odkryj więcej funkcji

Kombinezon

Niezwykle lekki Kombinezon łączy ze sobą zawansowaną technologię oraz nowoczesne materiały, które razem tworzą ten produkt o minimalistycznym designie. Zdecydowaliśmy się na dodanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i sprawdzonych komponentów aby stworzyć zupełnie nową generację kombinezonów EMS.

Aplikacja komercyjna

System zawiera szereg funkcji i usług do użytku komercyjnego oraz profesjonalnego. Zarządzanie EasyMotionSkin Aplikacją komercyjną jest intuicyjne, a inteligentne dodatkowe funkcje sprawiają, że system jest motorem napędowym dla twojego zmotywowanego klienta.

Trening Grupowy

Dzięki nowej opcji dla wielu użytkowników jeden tablet może teraz sterować czterema PowerBoxami. Ta innowacja otwiera świat zupełnie nowych, łatwych do wdrożenia możliwości. Trening grupowy EMS do Pilatesu, Zumby, aerobiku, boksu i jogi!

Bezprzewodowy system

Łatwy w użyciu

Nadający się do prania

Innowacyjne suche elektrody

Easy Motion Skin Case Study

Trening EMS

Stymuluje ponad 90% mięśni Twojego ciała

Pozytywne efekty

Potwierdzone badaniami medycznymi

Łatwa obsługa

Załóż kostium EasyMotionSkin i zacznij trening

Trenuj bezprzewodowo

W dowolnym miejscu na całym świecie

Ponad 200 filmów

Z ćwiczeniami online prowadzone przez trenera

Waluta: