Czym jest EMS? Wybór urządzenia, działanie, korzyści

Studia EMS powstają jak grzyby po deszczu. Czy zwróciło to także twoją uwagę? Zastanawiasz się, czy powinieneś zainteresować się tym tematem? A może rozważasz już otworzenie własnego biznesu opartego o usługi EMS lub rozszerzenie już świadczonych usług fitness o elektrostymulację mięśni? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz twierdząco, jesteś we właściwym miejscu. Witaj w świecie EMS!

Czym jest EMS?

Zacznijmy od podstaw — co to jest EMS? Uważamy, że to jeden z najciekawszych kierunków rozwoju świata fitness. Trening EMS wymaga umieszczenia na ciele elektrod, które stymulują mięśnie za pomocą impulsów elektrycznych. Oczywiście obecnie nie trzeba przypinać ani przyklejać elektrod do skóry. Te z reguły są zintegrowane z kombinezonem, takim jak MotionSkin, lub zestaw VestSystem. W przypadku nowoczesnych rozwiązań pracą urządzeń EMS można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie.

Urządzenia EMS — co wybrać?

Warto wybrać te urządzenia, które spełniają twoje indywidualne potrzeby. Wiedząc, jak różne te bywają, przygotowaliśmy kilka wariantów sprzętu dla naszych odbiorców. Chcesz poznać konkretne przykłady? Zapraszamy.

Studio EMS — sprzęt

Zastanawiasz się, jak założyć studio EMS? Na podstawowe wyposażenie swojego lokalu możesz wybrać zestaw VestSystem w połączeniu z aplikacją StudioApp. Kamizelki i pozostałe akcesoria VestSystem pozwalają na wymianę sprzętu pomiędzy klientami, bez konieczności jego każdorazowego prania. Z kolei StudioApp to aplikacja stworzona z myślą o potrzebach właścicieli klubów fitness oferujących elektrostymulację. Dzięki temu programowi będziesz mógł tworzyć programy treningowe, nadzorować rozwój klientów, prowadzić sprzedaż, przechowywać dane w chmurze i wiele więcej!

Kolejnym produktem cenionym wśród użytkowników jest kombinezon MotionSkin EMS. To najwygodniejsze rozwiązanie dostępne w ofercie Easy Motion Skin. Przewodniki są zintegrowane z tkaniną, a kombinezon jest elastyczny, wytrzymały, higieniczny i łatwy w pielęgnacji. Jego główną cechą charakterystyczną jest jednak obecność opatentowanych suchych elektrod. Dzięki temu rozwiązaniu kombinezon MotionSkin można nosić bezpośrednio na skórze, co znacznie podnosi komfort treningu.

Urządzenia EMS do domu

A może rozważasz urządzenia EMS do domu lub po prostu do własnego użytku? Czy w takim scenariuszu potrzebujesz sprzętu innego, niż potrzebuje studio? Możesz wybrać te same urządzenia. Wszystkie produkty Easy Motion Skin są lekkie, zajmują niewiele miejsca i działają bezprzewodowo, dzięki czemu nie potrzebujesz specjalnych warunków do ich użytkowania. Możesz używać ich w zaciszu własnego domu lub zabrać ze sobą w podróż —  wybór należy do ciebie.

W przypadku zastosowań indywidualnych sugerujemy jedynie zastąpienie aplikacji StudioApp aplikacją HomeApp. W domu najprawdopodobniej nie będziesz potrzebować wielu funkcji StudioApp powstałych z myślą o właścicielach siłowni i klubów fitness.

Załóżmy więc, że interesują cię urządzenia EMS — gdzie kupić taki sprzęt? Na przykład tutaj. Sklep internetowy Easy Motion Skin czeka na ciebie już teraz! Pamiętaj również, że oferujemy wynajem sprzętu EMS. Poza tym prowadzimy sprzedaż urządzeń EMS na raty.

EMS — czy warto mieć własne studio?

Dobrze wiadomo, że elektrostymulacja przynosi liczne korzyści trenującym. Co można jednak zyskać, włączając usługi EMS do oferty swojej siłowni, studia lub klubu fitness? Czy to przedsięwzięcie warte zachodu? Oto kilka argumentów przemawiających za takim pomysłem.

Innowacja zawsze na twoją korzyść

Zdecydowana większość klubów fitness jest do siebie podobna, przez co poszczególne lokale z reguły rywalizują między sobą za pomocą najwyżej trzech argumentów: lokalizacji, ceny i wyposażenia. Jeśli zaproponujesz więc inny, a tym samym innowacyjny sposób treningu, masz dużą szansę na wyróżnienie się wśród konkurencji, a tym samym zwiększenie swoich zarobków.

EMS, czyli jak zdobyć klientów dla klubu fitness

Świadcząc usługi EMS, otwierasz się na nową grupę klientów. W twojej okolicy z pewnością mieszka sporo ludzi, którzy chcą podjąć aktywność fizyczną, lecz nie mogą tego zrobić ze względu na ograniczenia, takie jak podeszły wiek, bóle stawów lub ograniczająca ruchy otyłość. Kupując sprzęt EMS, otwierasz się więc na potencjalnych klientów, którzy do tej pory nie mieli powodów, aby zainteresować się twoją siłownią.

EMS a przyszłość fitnessu

Czy EMS będzie przyszłością fitnessu? Wiele na to wskazuje. Elektrostymulacja mięśni to niezwykle skuteczna metoda, która nie ma sobie równych. Obecnie na rynku brakuje rozwiązań, które realnie mogłyby wyprzeć EMS. Rozsądek nakazuje więc spodziewać się, że elektrostymulacja będzie dalej zyskiwać na popularności, aż w końcu stanie się chlebem powszednim. Zanim to jednak nastąpi, masz niepowtarzalną szansę wkroczenia na rynek głodny usług tego typu. Konkurencja jest niska, dlatego kupując sprzęt EMS do swojego studia, możesz wyprzedzić swoich biznesowych rywali o całe lata.

Sprzęt EMS — jak kupić?

Istnieje kilka sposobów nabycia sprzętu EMS. W Easy Motion Skin możesz kupić urządzenia na łamach pojedynczej transakcji lub w systemie ratalnym, a nawet wynająć je na dowolny okres. Masz pytania dotyczące naszego sprzętu EMS? Cena stanowi problem? A może potrzebujesz wskazówek? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością porozmawiamy w ramach bezpłatnej konsultacji. Do usłyszenia!

Przeczytaj również:

Waluta: