Własne studio EMS — jak je wyposażyć?

Marzysz o własnym studiu EMS? Nigdy nie było to prostsze niż teraz. Sprzęt EMS można nabyć z łatwością — również w formie wynajmu lub za pomocą płatności ratalnych. Jak jednak zabrać się za organizację własnego studia? Czy potrzebujesz specjalnych warunków do treningu EMS? Nasi eksperci odpowiadają.

Prywatnie lub w biznesie — czy to ma znaczenie?

Wyrażenie “studio EMS” naturalnie można rozumieć na dwa sposoby. Pierwsza interpretacja to własne studio w zaciszu czterech ścian lub gdziekolwiek indziej. Dzięki obecnej technologii sprzęt EMS można wziąć ze sobą wszędzie. Druga interpretacja to studio fitness do celów zarobkowych, które oferuje elektrostymulację swoim klientom.

W obu przypadkach nie potrzebujesz specjalnej infrastruktury do osiągnięcia swoich celów — wystarczą odpowiednie urządzenia EMS. Nowoczesne produkty, takie jak Easy Motion Skin, są lekkie, bezprzewodowe i działają bez względu na lokalizację lub otoczenie. Należy jednak pamiętać, że komfercyjne studio EMS musi zostać wyposażone nieco inaczej niż własne.

Dla przykładu, jeśli planujesz przyjmować klientów lub prowadzić podopiecznych, musisz wyposażyć się w określoną ilość urządzeń i kombinezonów. Dodatkowo warto rozważyć zastosowanie urządzeń o zakresie funkcji dostosowanym do pracy z klientami, a być może nawet do treningów grupowych. Nie zapomnij, że z kombinezonów będzie korzystało wiele osób — jak zadbać o ich higienę? Na szczęście w Easy Motion Skin dobrze przemyśleliśmy te kwestie i mamy dla ciebie gotowe rozwiązania.

Studio EMS — urządzenia i rozwiązania, których potrzebujesz

Jeśli chcesz otworzyć studio, potrzebne będą ci urządzenia EMS. Gdzie kupić odpowiedni sprzęt? W Easy Motion Skin służymy pomocą. Zwróć uwagę na kilka praktycznych rozwiązań dostępnych w ofercie Easy Motion Skin. Pamiętaj, że oferujemy system ratalny na nasze urządzenia EMS, wynajem, a także możliwość standardowego zakupu.

VestSystem

Oto cała nasza wiedza i doświadczenie zamknięte w produkcie idealnym. VestSystem to bezprzewodowe, innowacyjne i łatwe w użyciu rozwiązanie. Co go wyróżnia?

  • Łatwość i wygoda. Produkt VestSystem nie krępuje ruchów. Osoba nosząca go na sobie może komfortowo wykonywać swój trening. Przewodniki są tekstylne, a materiał kombinezonu lekki.
  • System modułowy. VestSystem składa się z kilku elementów: kamizelki, ramion, nóg oraz dołu. Wszystkie z nich występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Higieniczne rozwiązania studyjne. Chcesz otworzyć studio EMS? Kiedy twoje plany się ziszczą, a klientów zacznie przybywać, ciężko będzie ci prać każdy kombinezon po każdym użyciu. Wzięliśmy to pod uwagę, projektując VestSystem. Użytkownik otrzymuje odzież funkcjonalną, która oddziela jego skórę od elektrod. Poza tym VestSystem jest stworzony na bazie zaawansowanych, antybakteryjnych włókien.

To jednak nie koniec rozwiązań od Easy Motion Skin, których nie może zabraknąć w twoim studiu. Poznaj kombinezon MotionSkin.

MotionSkin

MotionSkin to kombinezon EMS o zaawansowanej strukturze i minimalistycznym designie. Rozwiązanie wykorzystuje opatentowane suche elektrody, dzięki czemu przewodnikiem staje się wilgoć skóry, a użytkownik nie potrzebuje specjalnej warstwy odzieży. Kombinezon MotionSkin zakłada się bezpośrednio na skórę. Treningi EMS z MotionSkin możesz więc odbywać bez dodatkowego nawilżenia oraz bez odzieży funkcjonalnej. Poza tym jest on stworzony na bazie antybakteryjnych włókien high-tech, dokładnie tak samo jak VestSystem. Ze względu jednak na bezpośredni kontakt kombinezonu MotionSkin ze skórą, nie zaleca się korzystania z niego bezpośrednio po poprzednim użytkowniku.

Bezprzewodowe systemy EMS

W jaki sposób steruje się urządzeniami Easy Motion Skin? W tym celu potrzebne jest tylko urządzenie mobilne, które obsłuży aplikację Easy Motion Skin dostępną dla systemów iOS i Android. Aplikacja łączy się z systemem za pomocą Bluetooth, dzięki czemu możliwa jest w pełni zdalna obsługa urządzeń. Do zastosowań domowych polecamy HomeApp, a do zastosowań studyjnych StudioApp. W przypadku tego drugiego otrzymujesz dostęp do szeregu funkcji, które ułatwiają pracę z klientami. Co więcej, możesz zarządzać czterema zestawami jednocześnie z jednego tabletu, co pozwala na treningi grupowe EMS.

EMS — gdzie kupić?

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością podpowiemy ci, z których rozwiązań powinieneś skorzystać. Kliknij tutaj, aby umówić się z nami na bezpłatną konsultację! Poza tym zapraszamy do naszego sklepu, gdzie będziesz mógł zapoznać się z całą gamą zaawansowanych produktów Easy Motion Skin. Zapraszamy!

Przeczytaj również:

Waluta: